BODYSTYLING EMG  

Bodystyling EMG 01

Je koncipován a vyvinut ke kosmetickému profesionálnímu použití jako elektronický systém pro pasivní cvičení a masáže.

Co stimulační proud dokáže?

  • Cílenou redukci objemu
  • Odstranění celulitidy

  • Modelování postavy

  • Obličejový lifting (ošetření vrásek a ochablého obličeje)

  • Masáže (uvolnění svalů - zatuhnutí)

  • Lymfatické drenáže (otoky způsobené krevním oběhem, unavené - ztěžklé nohy, napuchnutí - periferní poruchy oběhu , likvidní reflux)

Jak to celé funguje?

Sval, který se pohybuje, potřebuje energii, kterou prvních cca 20 minut čerpá z krevního řečiště a poté použije energetickou zásobárnu těla - tukové buňky (proto není vhodné před cvičením jíst ovoce, neboť to obsahuje jednoduché cukry, které se přímo vstřebávají do krve a následně jsou využívány pracujícím svalem, čímž nedochází k odčerpávání energie z tukových rezerv).Principem EMG 01 je využití přímého nebo nepřímého působení nízkofrekvenčního proudění ve formě MONOPOLÁRNÍHO nebo BIPOLÁRNÍHO obdélníkového proudu. Výsledek terapie nepřekvapí, jestliže vezmeme v úvahu, že elektrické jevy hrají v normální funkci lidského těla významnou roli: každá fyzická i psychická aktivita organismu je kontrolována nervovou
soustavou a tato soustava funguje díky elektrickým signálům, vedeným z mozku pomocí nervů přímo ke svalům.
EMG 01 napodobuje činnost nervové soustavy. Představuje mozek, který vysílá elektrické signály. Kabely a elektrody přebírají funkci nervů a signály dopravují ke svalům.

Co je ovšem nejpodstatnější ....

Efekt je měřitelný již po první proceduře!

Přijďte se přesvědčit!